Merdizayn Paslanmaz


Firmamız paslanmaz çelik malzeme ağırlıklı olmak üzere yapıların korkuluk,kaplama, canopy, bayrak direği,reklam yazıları,su tankları,banko,asansör kapı soveleri,süpürgelik,kapı tekmelikleri,havuz merdiveni,mağaza askılıkları ve bunların aksesuarları gibi imalatlar yanında çelik merdiven ,çelik çatı,çelik kapamalar gibi imalatlarda yapmaktadır. İmalatlarımız müşteri isteklerine uygun tasarım,proje,statik hesap,montaj dahil olmak üzere anahtar teslimi olması yanında korkuluk aksesuarları satışımız da vardır.


Medizayn Paslanmaz 1985 yılında Ankara'da Bedirsan Cam olarak faaliyetlere başlamıştır. İlk etapta cam ve cam aksesuarları ile faaliyetlerine devam etmiştir.


Cam aksesuarlarında paslanmaz çeliği sıkca kullanmış ve paslanmaz çelik ile aksesuar konusunda aşama kaydetmiştir.


1998 yılında faaliyetlerini paslanmaz çelik konusunda ,İstanbul'da devam ettirmeye karar vermiş ve Merdizayn İnşaatı İstanbul'da kurmuştur. İstanbul'daki faaliyetlerde paslanmaz çelik imalatlar artık birinci plandadır. Paslanmaz çelik ile yaptığı korkuluk,kanopy,kaplama,konstrüksiyon,bayrak direği, tabela, lazer kesim yazılar gibi imalatlar asıl işi olmuştur.


Proje tasarımı ve detay çözümleri konusunda yaptığı uygun çözümler sonucu, müşteri isteklerinide dikkate alarak faaliyetlerini kendi standart imalatları yanısıra özel proje çalışmalarına da yönlendirmiştir.


Merdizayn inşaat 2000 yılından 2002 yılına kadar Atatürk Hava limanı yeni dış hatlar terminalinde otopark korkulukları,Kapı hava perdelerinin konstrüksiyon ve kapamaları , Asansör kapı söveleri,p.çelik sac süpürgelik ve kapı tekmelikleri,İç mekanda cephe kaplamaları,İstanbul metrosu p.çelik korkulukları,Atatürk olimpiyat stadının aydınlatma sistemlerinin konstrüksiyonları, Real Practiker'in bazı mağazalarının korkuluk ve araç bariyerleri İş bankası merkez binasının grill kapaklar ,hacettepe hastanesinin kanopy işleri gibi proje tasarımı,detay çözümü ve statik hesap gerektiren işleri başarı ile tamamlamıştır.


Merdizayn inşaat bugün yine paslanmaz çelik ağırlıklı olmak üzere proje,tasarım,statik hesap gerektiren metal işleri yapmaktadır.


Merdizayn Genel Müdürü

İsmail ÖZBAY